Skip links

TW72

Normal, çift eksen açılım pencere, vasistas pencere seçenekli doğrama imalatına uygundur. EPDM fitiller sayesinde hava, su ve toz sızdırmazlık özeliğine sahiptir. Yanmaz ısı bariyeri alternatifleri Pervazlı kasa seçeneği ile alternatif uygulama imkânı sunar.

Kasa ve Kanat Derinliği: 72mm
Profil Et Kalınlığı: 2 mm
Cam Boşluğu: 24mm – 36mm
ALDOKS

Diğer Ürünler

S55 - TW72

Sistem Seri

TW62 - TW72

TW62

T60 - TW72

C60

Yalıtımlı ve kaliteli alüminyum doğrama modelleri, hayatımızı daha kolay hale getiriyor. Bu teknolojinin gelişimi için yapılmış yatırımlar, en nitelikli ürünleri karşımıza çıkarmıştır. Isı yalıtımlı ve tasarruf sağlayan alternatifleri en iyi ürün modelleri ile birlikte değerlendirmek söz konusu olmaktadır. Alüminyum doğrama yöntemlerinin oldukça önemli teknik özellikleri karşımıza çıkmaktadır. TW72 bu konuda kasa ve kanat derinliği 72 milimetre boyutu ile karşımıza çıkmaktadır. Elbette oldukça nitelik ve sağlam bir yapı tekniğinden burada söz ediyoruz. Et kalınlığı 2 milimetre olan profillerin, burada yine sağlıklı ham madde ve malzeme konusunda ihtiyaçlara verdiği cevabı görebilirsiniz.

24 milimetre ile 36 milimetre arasında değişen cam boşluğu ile iyi bir yalıtım imkânı ortaya çıkmaktadır. Son derece uygun ve sağlıklı fitiller hava geçirmediği gibi, su ve toz sızdırmazlık özelliğine sahiptir. Aynı zamanda ısı yalıtımı konusunda bu muazzam ürün alternatiflerinin çok büyük avantajlar yarattığı görülmektedir. Yanmaz ısı bariyeri alternatifi veya pervazlı kasa seçeneği ile farklı kullanım şekilleri ortaya çıkmaktadır. Normal çift eksen açılımın yanı sıra vasistas pencere seçeneğine uygun ürün modelleri, pek çok yerde kullanışlı ve nitelikli bir tercih olarak karşımıza gelmektedir. Yıllarını bu konuda güvenli üretime harcamış olan firmamız, ortaya koyduğu sağlık ürünlerle birlikte insanlara çok nitelikli bir malzeme kazandırmış durumdadır.

TW72 Isı Yalıtımlı

Göz kamaştırıcı ve kaliteli ürün modellerinin, burada sağlıklı ve avantajlı tercihlerini görmek mümkün. Oldukça dikkat çekici ve sağlam yapısı ile TW72 ısı yalıtımlı model seçenekleri kalitesine yakışır ve avantajına uygun ürün modelleri ortaya koymuştur. Dikkat çekici ve sağlıklı ürün modellerinin yanı sıra, yıllardan beri bu konuda yapılan çalışmalar insanlar için oldukça nitelikli ve avantajlı bir sonuç yaratmıştır. Yalıtımlı, özel ve nitelikli ürün modellerinin burada ortaya koyduğu ürün seçenekleri, hem ürün kalitesini hem de birbirini tamamlayan sağlıklı seçenekleri en iyi şekilde ön plana getirmek durumundadır.

Güvenilir sistemler ve bunların ekonomik olarak ortaya koymuş olduğu çözümler, yalıtımı üst düzeyde sistemleri temsil etmeye devam etmektedir. Kapı ve pencere sistemlerinin güvenilir modelleri ortaya konurken, gerçekten sağlıklı ve doğru tercihler noktasında ihtiyaç karşılayan seçenekleri burada değerlendirmek çok önemlidir. Kalın, dolgun ve sağlıklı malzeme ile birlikte yalıtım avantajlarını en iyi biçimde ortaya koyan profil sistemleri, hem kapı hem de pencere sistemleri olarak insanlar için önemli avantajlar yaratmıştır.

Dayanıklı ve güvenilir malzemenin kaliteli fitiller ile beraber desteklenmesi, yalıtım konusunda yaz kış demeden önemli ve avantajlı sonuçlar yaratmaya devam etmektedir. Doğru bir tercih ve avantajlı bir seçenek noktasında TW72 ısı yalıtımlı modellerinin, gerçekten ihtiyaca doğru cevap veren bir tercih olduğunu buradan söylemek gerekmektedir.

TW72 Yalıtım Ürünleri

Nitelikleri ve kabiliyeti ile kendini göstermiş ürünlerin, enerji tasarrufu konusunda çok büyük avantaj yarattığı görülmektedir. Kullanım avantajlarının yanı sıra sağlıklı tercihler noktasında, TW72 yalıtım ürünleri daha doğru bir tercih olarak karşımıza gelmektedir. İnsanların bu konudaki kaliteli ürün memnuniyeti en iyi biçimde kendini gösteriyor. Aynı zamanda göz kamaştırıcı ürün hassasiyeti, burada insanlar için en sağlıklı tercihler arasında bulunmaktadır. Çok bilinçli çalışan ekipler ve tasarım boyutlarıyla karşımıza çıkan ürün seçenekleri, ihtiyaçları anında karşılayan çözümler üretiyor. Böylelikle bu kaliteli ürünlerin yapı tekniği ile beraber ortaya koyduğu sonuçlar, tam da beklediğiniz avantajları göstermektedir.

Kaliteli ürünler ile birlikte sağlıklı bir alt yapı oluşturmak burada çok daha kolay. Aynı zamanda müşteri memnuniyetini sağlayacak ürün seçenekleri, kalite bakımından önemli derecede iyi bir fırsat yaratmaya devam ediyor. Ekonomik ve sağlıklı çözümlerle birlikte kalite bakımından buradaki fırsatları gözden geçirmek gerekmektedir.

Müşteri memnuniyetini sağlayacak ürün hassasiyeti noktasında TW72 yalıtım ürünleri pek çok noktada kaliteli ve avantajlı bir tercih olarak gelmektedir. Güvenilir, sağlam ve dayanıklı ürünler paslanmaz özelliği ile birlikte yıllar boyunca avantajlı sonuçları göstermektedir. Parlak görüntüsünü ve ışıltılı yapısını en iyi şekilde yıllarca koruyan seçenekler, buradan gerekli imkânlar ile birlikte size önemli derecede destek sağlamaya devam etmektedir.

TW72 Isı Yalıtımlı Ürün Çeşitleri

Isı yalıtımı özelliği ile farklı alüminyum doğrama çeşitleri, insanlar için son derece hoş ve estetik bir görüntü ortaya çıkarmıştır. Dikkat çekici ürün yelpazesinin burada ortaya koymuş olduğu sonuçlar, müşteri memnuniyetini en bilinçli bir şekilde karşılamaya devam etmektedir. TW72 ısı yalıtımlı ürün çeşitleri hassas bir yelpaze oluştururken, kategorisi ve fırsatları ile bu ürünlerin gözden geçirilmesi insanlara kaliteli bir ayrıcalık sunmaktadır. Bu nitelikli ve ayrıcalıklı ürünlerin, özellikle yarattığı fırsatları en iyi çözümlerle değerlendirmek gerekmektedir.

Nitelikli ürün çeşitleri ve yalıtım konusundaki özelliklerle birlikte kapı ve pencere sistemlerini daha modern bir biçimde görmek mümkün olmuştur. Yalıtım avantajlarını ve yüksek performans niteliklerini sembolize eden ürün alternatifleri, kalite bakımından gerçekten değerlendirilmesi gereken önemli bir seçenek yaratmıştır. Çok sayıda insanın memnuniyetini güvenilir ürün avantajları ile beraber değerlendirmek önemli olmuştur. TW72 ısı yalıtımlı ürün çeşitleri ile birlikte gerçekten önemli bir alternatif seçeneğini burada değerlendirmek mümkün olmaktadır.

TW72 Isı Yalıtımlı Ürün Fiyatları

Tedarik etmek istediğiniz kaliteli ürünlerin, özellikle mevcut sistemlere katkısını daha yakından görmek gerekmektedir. Aynı zamanda ürünün maliyetini hesaplamak konusunda TW72 ısı yalıtımlı ürün fiyatları size yardımcı olacaktır. İndirimli fiyatlarla birlikte kaliteli tercihlerin gerçekten güvenilir sonuçlarını burada görmek mümkün olmaktadır. Modern bir yapı teknolojisini destekleyecek ve avantajlarla birlikte size fırsat sağlayacak ürün hassasiyeti, önemli bir kalite anlayışını gözler önüne getirmektedir. En başta da müşteriler için avantaj yaratmış seçenekler kalite bakımından değerlendirilmesi gereken geniş bir imkân ortaya koymaktadır. Güvenilir ve sağlıklı malzemenin desteği ile beraber buradaki ürün çözümlerini daha yakından görmek mümkün olmaktadır.

Explore
Drag