Her işin en önemli kısmı hedef belirlemek ve bu hedefe doğru ilk adımı atmaktır.

İnsan Kaynakları

Sacit Zorlu Metal olarak, çalışanlara yaptığımız yatırımın, şirketimize yaptığımız en temel yatırım olduğunun farkındayız. Bu nedenle İnsan Kaynakları Politikamızı, Toplam Kalite Politikamızın en önemli kilometre taşı olarak değerlendirmekteyiz. İnsan Kaynakları politikamız, şirketimizin hedef ve stratejileri doğrultusunda,

  • Nitelikli işgücünü şirketimize kazandırmak,
  • Sürekli eğitim ile çalışanlarımızın geleceklerine yatırım yapmak,
  • Çalışanlarımızın yeteneklerini ve kalifikasyonlarını iyi analiz ederek, kariyer hedefleri konusunda onlara destek olmak,
  • Her bir pozisyonun önünü açık tutarak, ileriye dönük hedefler ile çalışma motivasyonuna katkı sağlamak,
  • Her yıl gerçekleştirilen 360 derece performans değerlendirmeleri ile adil ve etik şartlar altında mevcut durumu analiz etmek,
  • Tüm çalışanlarımızın dilek ve tavsiyelerine kulak vererek, onlara güvenli ve ergonomik bir çalışma ortamı sunmak,
  • Çalışanlarımızın da İnsan Kaynakları Uygulamalarına katkı sağlayabileceği platformlar oluşturarak, çalışan memnuniyeti yüksek; etkili ve motive edilmiş bir organizasyon oluşturmaktır.

Sacit Zorlu Metal olarak olarak, her aday tarafından tercih edilen bir marka olmak adına; yetenek kazanımı, performans değerlendirmeleri, sürekli eğitim, yan haklar, iş hukuku, idari işler ve insan kaynakları prensiplerini birlikte çalıştırarak, İnsan Kaynakları politikamızı güncel tutmaktayız.

Profesyoneller ve Öğrenciler

Bir bireyin kişisel gelişiminin, bir ülkenin gelişimi için atılan en büyük adım olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle sizlerin kariyer planlarınızı önemsiyor, kariyer hedeflerinize giden yolu birlikte aydınlatmaktan keyif alıyoruz. Aylık ve yıllık dönemlerle planladığımız eğitimler, workshoplar ve diğer mesleki ve kişisel gelişim faaliyetleri ile çalışanlarımızın kariyer hedeflerine ulaşmalarına destek oluyoruz.

Sanayi- Üniversite işbirliğinin ne derece önemli olduğunun farkındayız. TÜBİTAK ile yapmış olduğumuz Ar-Ge çalışmalarında, başta Boğaziçi Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi ve Yıldız Teknik Üniversitesi olmak üzere, ülkemizin bir çok değerli üniversitesi ile işbirliği yapmış bulunmaktayız. Bu doğrultuda, öğrencilerimizin staj programlarını önemsiyoruz. Öğrencilerimizin eğitim hayatları devam ederken iş tecrübesi kazanmalarına katkı sağlıyoruz. Staj programlarını Sacit Zorlu Metal bünyesinde tamamlayarak, bizimle çalışmaya devam etmek isteyen stajyerlerimize, işe kabul mülakatlarında öncelik veriyoruz.

İnsan Kaynakları departmanımız tarafından, şirketimize yapılan tüm iş başvuruları, şirketimizde bulunan açık pozisyonlara ve başvuruda bulunan adaylarımızın ilgi alanlarına ve yeteneklerine göre belirli aralıklarla değerlendirilmektedir. Şirketimizde bulunan açık pozisyonları öğrenmek için, şirketimizin sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz. Şirketimizdeki kariyer olanakları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için ik@sz.com.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz.

TOP