Bir Sacit Zorlu Metal Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi markası olan ALUTEM mimari dizayn ve estetiği dikkate alarak projelerin uygulama detaylarına uygun alüminyum sistem profilleri ile yapı sektöründeki müşterilerine çözüm ortağı olacak proje bazlı hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

Biz, 1993 yılından bugüne, yapı sektöründe kazandığımız bilgi, tecrübe ve gücü ALUTEM çatısı altında toplayarak; ürün ve hizmetlerimizi, Türkiye’nin ve dünyanın her noktasına ulaştırmayı hedefleyen bir markayız.

Alüminyum profil ve aksesuar üretimi, dış cephe projelendirme, dış cephe imalat ve uygulama, proje bazlı satış, toptan satış ve perakende satış olmak üzere Türkiye’nin, yapı sektörüne 6 farklı koldan aktif olarak hizmet vermekteyiz.

Sahip olduğumuz toplam 5000 m2 stok ve 22000 m2 üretim alanı sayesinde, Türkiye’nin her noktasındaki müşterilerimize istedikleri ürünü; uygun fiyat, hızlı teslimat, kaliteli ve güvenli alışveriş mottoları ile sunuyor; Türkiye Yapı Sektöründe yepyeni bir marka yaratıyoruz.

Satış ve uygulama süreçlerindeki tecrübemiz sayesinde müşterilerimizin ihtiyaçlarını daha kolay öngörebiliyoruz. Bu nedenle sahip olduğumuz gücü, müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve beklentilerine daha hızlı cevap vermek ve daha pratik çözümler üretmek için kullanabilmekteyiz.

Müşterilerimizle iletişimde olmayı önemsiyoruz. Müşterilerimizden aldığımız geri bildirimlerle, iş süreçlerimizin tamamını gözden geçiriyor; müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz ile birlikte büyüyor, birlikte gelişiyoruz.

Ana Stratejilerimiz
Büyüme, Karlılık, Verimlilik ve Gelir Artışı sağlayarak;

  • Tüm ilişkilerimizde iyi niyet, dürüstlük ve samimiyeti esas almak,
  • Etik olmak,
  • Konusunda bilgili olmak,
  • Müşteriye zamanında istenilen bilgiyi vermek,
  • Müşterinin ihtiyaç duyduğu bilgi, ürün ve hizmeti söz verilen zamanda yerine getirmektir.

Misyonumuz
Yenilikçilik, yaratıcılık ve süreklilik esasları ile üretilen, kaliteli ve güvenilir ürünlerimiz müşterilerimiz ulaştırmak; asırlar geçse dahi ayakta kalarak, portföyümüzü korumak ve geliştirmektir.

SZ METAL, ana ilkelerine ve kuruluşundan bugüne devam eden değerlerine bağlı; teknolojiyi, insanı ve bilgiyi, elde edilen eski bilgiler ile aynı organizasyon içinde bir araya getirerek, müşterilerin olası taleplerini ve uluslararası standartları karşıl

Vizyonumuz
Global sahada, sektörümüzdeki en iyi ve en ekonomik çözüm üreten, en iyi teknik destek veren ve en hızlı hizmet sunan firma olmaktır. Alüminyum profil üreticileri arasında önemli bir konumda olan firmamız, geleceğe daha güçlü adımlarla ilerlemektedir.

SZ METAL tüm faaliyetlerinde uluslararası etik kurallara uymayı, devlete, müşteriye ve çalışanlarına karşı dürüst ve açık davranmayı esas almıştır. Tüm süreçlerinde, bütün çalışanları ile birlikte; etik değerleri korumayı, sağlıklı, emniyetli ve güvenli çalışma şartları yaratmayı, kurum içinde sosyal gelişmeyi teşvik etmeyi gözetmeyi, doğayı ve sosyal dengeleri korumayı hedeflemiştir.

Müşteri Odaklılık

SZ METAL, müşteri memnuniyetinin artırılması amacına yönelik olarak, müşteri şartlarını belirlemekte ve bunların gereklerini yerine getirmektedir. Müşteri yapımız bireysel ve kurumsal müşterilerden oluşmaktadır. Sektörümüzün önemli bir parçası olarak; tüm müşterilerimiz açısından, yaptığı işin önemini bilen üst yönetim ve çalışan kadromuz, müşterinin talep ettiği hizmeti en doğru ve istenilen şekilde sonlandırmak için risk ve fırsatlar ile müşteriye memnuniyet ve güven vermek felsefesi ile çalışmaktadır. Görsel tema içeriğimizi alüminyum profillerin daha kolay anlaşılır ve değerlendirilebilir hale getirilmesini sağlayarak, müşteri odaklı sade bir tasarım oluşturulmuştur.
TOP