Skip links

TW64

Dar ve geniş seri alın alternatif görünümlü profil seçenekleri bulunmaktadır. Normal, çift eksen açılım pencere, içe-dışa açılım kapı, vasistas pencere, volkswagen sürme, katlanır toplanır (KTS) açılım seçenekli doğrama imalatına uygundur. EPDM fitiller sayesinde hava, su ve toz sızdırmazlık özeliğine sahiptir Yanmaz ısı bariyeri alternatifleri Pervazlı kasa seçeneği ile alternatif uygulama imkanı sunar.

Kasa ve Kanat Derinliği: 45mm
Profil Et Kalınlığı: 1.2 -1.5mm -2 mm
Cam Boşluğu: 20mm – 40mm
ALDOKS

Diğer Ürünler

T60 - TW64

c60

TW55 - TW64

TW55

HEBESCHIEBE - TW64

Hebeschiebe

Isı yalıtımı desteği ile enerji tasarrufu ve sağlıklı mekân imkânı, buradaki hammaddelerle ve yarı mamuller ile kendini gösteriyor. Nitelikli malzemenin kullanımı ile üretilmiş bu sağlıklı seçenekler, hem alüminyum hem de yalıtım malzemeleri ve aynı zamanda nitelikli üretim teknolojisi ile kendini göstermektedir. Son derece özel şekiller ve göz kamaştırıcı bütünlük, buradaki ürün modelleri ile karşımıza çıkmaktadır kasa ve kanat derinliğinin 64 milimetre olduğu bu ürün seçeneği, 1,5 ila 2 milimetre arasındaki et kalınlığı ile bu malzemenin avantajlarını göstermektedir. Yine cam boşluğu, 40 metre ila 20 milimetre arasında değişkenlik göstermektedir.

Geniş veya dar bir görüntü bütünlüğü ile bu ürünlerin standart ve kaliteli sonuçları bulunmaktadır. Dar ve geniş seri alternatif özellikleri ile bu muazzam görüntü seçenekleri karşımıza çıkmaktadır. Normal açılan ve çift açılım avantajlarıyla destek sağlayan ürün modellerinin, kullanıldığı yere ergonomik ve önemli avantajlar sağladığı görülmektedir. Çok fonksiyonlu ürün modellerinin örneği olarak, TW64 nitelikli bir tercih seçeneğini gözler önüne getirmektedir.

TW64 Isı Yalıtımlı

Isı yalıtım desteği ve ürün kalitesi ile buradaki yelpazenin çok iyi ve avantajlı sonuçlarını görmek mümkün. Paslanmaz, kaliteli ve dayanıklı ürün modellerinin, aynı zamanda tasarruflu ve oldukça sağlıklı sonuçlarını burada görebiliyoruz. TW64 ısı yalıtımlı örneğini ön plana getirecek olursak, bu ürün çok nitelikli cazip ve avantajlı bir tercih olarak karşımıza çıkmaktadır.

Yanmaz ısı bariyeri alternatifleri ile desteklenen pervazlı kasa seçeneği, çok nitelikli ve alternatif uygulamalarla insanlar için önemli çözümler üretmektedir. Oldukça özel ve kaliteli olan bu muazzam ürün tercihlerini, insanlar için sağlamış olduğu avantajlarla değerlendirmek gerekmektedir.

Gerek soğuk kış günlerinde gerekse de sıcak yaz günlerinde ısı geçişini önleyecek tedbir ve amaçlarla birlikte profil modellerini burada gözden geçirmek çok önemlidir. Gerekli yalıtımı en iyi koşullarda sağlayan ürün alternatifleri, sahip olduğu modern şekil ve planlama ile birlikte gerçekten ihtiyaç karşılayan bir sonucu göstermektedir. Sağlıklı ve güvenilir malzemelerin tercihi ile birlikte teknik özellikleri son derece yeterli olan TW64 ısı yalıtımlı yaz kış demeden gerçekten güvenilir bir model olarak karşımıza çıkmaktadır. Kapı sistemleri, pencere sistemleri, buradaki sağlıklı ürün modelleri ile beraber önemli çözümler yaratmaya devam etmiştir.

Kullanışlı olduğu kadar verimlilik performansı noktasında buradaki kaliteli tercihleri en iyi şekilde geçirmek gerekmektedir. Müşteriler için önemli kolaylıkları sembolize eden ürün avantajları, aynı zamanda sahip olduğu imkân ve performans bakımından gerçekten önemli destek avantajlarını burada insanlara göstermeye devam etmektedir. Kaliteli ve sağlıklı anlayışın çözüm noktasında ortaya koyduğu sonuçlar, bu sağlıklı malzemeler ile birlikte yapı teknolojisini destekleyen sonuçlar ortaya koymuştur.

TW64 Yalıtımlı Ürünleri

Isı yalıtımlı doğrama yöntemlerinin farklı modelleri ve seçenekleri var. Her biri göz kamaştırıcı özellikle önümüze gelirken, bu sağlıklı ürünlerin kendi sistemleri içerisinde çok fonksiyonel bir yapı oluşturması söz konusu olmaktadır. Kullanışlı ve kaliteli ürün avantajları en cazip sonuçları ile burada kendini göstermektedir. Dikkat çekici ve önemli bir estetik anlayışı ile bu kaliteli ürünler iyi bir biçimde gözden geçiriliyor. TW64 yalıtımlı ürünleri kullanıcılara çok büyük kolaylıklar sağlamaktadır. İyi bir yapı tekniğini benimsemiş ve masraftan kaçmadan kaliteyi hedefe koymuş olan insanların, nitelikli malzemelerden faydalanması çok daha iyi sonuç vermektedir.

Isı yalıtım özelliğine sahip olan ürünlerle birlikte yapı teknik gelişimlerini en iyi şekilde desteklemek mümkün olmaktadır. Kapı ve pencere sistemlerinin verimli sonuçlarını daha iyi şartlarda görmek için buradaki inşaat teknik çalışmalarından alınacak yardımlar iyi bir sonuç ortaya koymaktadır. Güvenilir bir biçimde avantajları test etmek ve değerlendirmek adına TW64 yalıtımlı ürünleri, gerçekten dikkatleri belli bir noktaya toplayan avantajları göstermiştir. Müşteri memnuniyetine katkı şeklinde sonuç veren ürün hassasiyeti, önemli kaliteli anlayış ile birlikte doğru ve planlamalı çözümleri ön plana getirmeye devam etmektedir.

TW64 Isı Yalıtımlı Ürün Çeşitleri

Pek çok farklı alüminyum doğrama çeşitleri karşımıza çıkarken, özellik ve ısı yalıtımlı modeller üzerinde daha dikkatlice durmak gerekmektedir. İnsanlar için sağlıklı ve nitelikli olduğu her şekilde belli olan ürün alternatifleri, göz kamaştırıcı bir kimliğe ve olağanüstü görüntü bütünlüğüne sahiptir. Dikkat çekici ve ışıltılı ürün seçenekleri, buradaki önemli çözümlerle avantajı gözler önüne getirmektedir.

TW64 ısı yalıtımlı ürün çeşitleri geniş bir yelpaze yaratırken, sağlıklı ürünlerin ısı yalıtımı desteği ile insanlara katkısını daha yakından görmek mümkün olmaktadır. Kolay kullanılan ve ergonomik yapıya sahip olan modellerin yanı sıra, çok fonksiyonlu ürün seçenekleri en uygun fiyatlarla karşınıza gelmektedir. Son derece hoş ve nitelikli ürün çeşitleri, buradaki çözümleri ile beraber avantajını gösteriyor.

Kaliteli ve güvenilir bir ürün modeli ile beraber ısı yalıtımı konusunda gerçekten hassasiyeti yüksek ürün modellerini gözden geçirmek mümkün olmaktadır. Son derece önemli çözümlerle birlikte TW64 ısı yalıtımlı ürün çeşitleri, burada birbirinden farklı modelleri ile beraber görüntü bakımından fırsat avantaj yaratmaktadır.

Kullanmak istediğiniz sağlıklı seçenekler, özellikle değişik mevsimlerde yalıtım özelliği ile tasarruf konusunda size yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda sağlam ve dayanıklı malzemenin yanı sıra paslanmaz özelliğe sahip olan alüminyum malzeme, yıllarca kullanabileceğiniz önemli avantajları gözler önüne getirmektedir. Bu konuda ısı yalıtımını bir gereklilik olarak yerine getirmiş olan sistem sayesinde, kapı ve pencere sistemlerinin modem görüntüsünü daha iyi şartlarda önümüze çıkaracak seçenekler, size büyük kolaylıklar sağlamaktadır durumundadır.

TW64 Isı Yalıtımlı Ürün Fiyatları

Sağlıklı ve nitelikli malzemenin tedarik sistemine yapmış olduğu katkı, buradaki nitelikli projeleri daha iyi sonuçlara götürmektedir. Özellikle de yapı teknik uygulamasının avantajlı imkânlar ile birlikte yalıtım konusundaki destekleri burada dikkat çekmektedir. Aynı zamanda tedarik sistemine destek sağlayan koşullar ile birlikte uygun fiyatlı çözümleri daha yakından gözlemlemek gerekmektedir.

TW64 ısı yalıtımlı ürün fiyatları uygun koşullarda karşımıza çıkarken, özellikle bu teknik ve uygulamanın avantajlı koşullarını daha iyi şartlarda görmek mümkün olmaktadır. Müşteri memnuniyetini sağlama noktasında, kaliteli ürünlerin önemli çözümlerle birlikte insanlara vermiş olduğu cevabı görmek gerekmektedir.

Explore
Drag