Skip links

Tek Cam Giyotin

Hareketli camlı küpeşte sistemidir. Sistem uzaktan kumandalı dikey yönde hareket eden cam panellerden oluşan bir sistemdir. Özel EPDM fitiler sayesinde hava, su ve toz sızdırmazlık özeliğine sahiptir. Sistem imalatı, uygulaması pratik ve kolaydır. Sistem uygulandığı mekânlarda dış etkenlerden ve kötü hava şartlarından koruyarak ilave bir yaşam alanı oluşturulmasını sağlar. Özellikle teras ve balkon uygulamalarında pencere özelliği yanı sıra açıldığında cam korkuluk görevini yapmaktadır. Farklı renk, kaplama ve desen seçenekleri her alana uyumlu estetik görünüş sunmaktadır.

Profil et kalınlığı: 1.5mm-2.5mm
Cam kalınlığı: 8mm Sistem genişliği max: 3700mm.
Sistem yüksekliği max: 3000mm.
GIYOTIN1 e1577194291545 - Tek Cam Giyotin

Diğer Ürünler

ISICAM GIYOTIN2 e1577563249242 265x265 c 1 - Tek Cam Giyotin

Isıcamlı Giyotin

Hareketli ve camlı küpeşte sistemi olarak karşımıza çıkmış olan tek cam giyotin, oldukça kaliteli malzemelerin bir araya gelmesi ile birlikte kendini göstermektedir. Kullanışlı ve nitelikli bir yapı teknolojisini ortaya koyma noktasında gerçekten bu muazzam ürün modellerinin yaşam mekânlarına katkısını çok iyi bir biçimde görmek mümkün olmaktadır. Et kalınlığı üst düzeyde ve ürün kalitesi belli seviyelerde olan muazzam ürün seçenekleri, iç ve dış mekânlarda gerçekten kaliteli yapısıyla olağanüstü bir görüntülü gözlerinle getirmektedir.

Başarılı bir tedarik sistemi ile birlikte size ve ihtiyaçlarınıza cevap veren kaliteli firma, bu tarz ürünler ile beraber modern yaşam mekânlarını desteklemeye devam etmektedir. Ürün modellerinin kalite bakımından ortaya koyduğu sonuçlar ve insanlar için yaratmış olduğu avantajlar, gerçekten dikkat çekici bir sonuç yaratmaya devam etmektedir. Son derece avantajlı bir biçimde ortaya çıkmış olan ürün, gerçekten kalite ve fırsatlar bakımından önemli avantajlar yaratmaya devam etmektedir.

Tek Cam Giyotin Modelleri

Giyotin cam balkon sistemleri ve bunu destekleyen alüminyum malzeme ile birlikte gerçekten sağlıklı ve güvenilir çözümleri en iyi biçimde gözden geçirmek mümkün olmaktadır. Güvenilir bir profil ve sağlıklı malzemenin bütünlüğü ile birlikte tek cam giyotin modelleri, kullanıldığı yerlerdeki yüksek performansı ile dikkat çekmeye devam etmektedir. Son derece güvenilir bir biçimde kalite bakımından önemli seçenek ve fırsatları burada gözden geçirmek gerekmektedir.

Müşteri memnuniyetini sağlayan ürün hassasiyeti, kalite ve üst düzey standartlar bakımından ihtiyaçları cevaplayan önemli bir sektör çalışmasını göz önüne getirmek durumundadır. Son derece ciddi ve doğru planlama ile birlikte buradaki kaliteli ürün hassasiyetini değerlendirmek, önemli bir avantaj oluşturmaya devam etmektedir.

Tek Cam Giyotin Fiyatları

Modern bir sistem ve bunun maliyeti konusunda ortaya çıkan sonuçlar, gerçekten rakamsal boyutlarda olumlu bir sonuç yaratmaya devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini sembolize eden fırsatlarla birlikte güvenilir ve kaliteli tercihleri burada gözden geçirmek önemli olmaktadır.

Son derece etkileyici yapısı ve kaliteli sonuçları ile birlikte buradaki ürünlerin değerlendirilmesi, müşteriler için önemli bir imkân oluşturmaya devam etmektedir. Tek cam giyotin fiyatları pek çok müşterinin bütçesine uygun bir çözüm yaratmış ve buradaki avantajlarla birlikte önemli sonuçları yaratmaya devam etmiştir. Güvenilir ve sağlıklı olarak gördüğümüz kaliteli ürün alternatifleri, uygun koşullarda tedarik edilen cazip sistemleri göstermeye devam etmektedir.

Tek Cam Giyotin Modelleri Ve Fiyatları

Son derece güvenilir ve kaliteli ürün modellerinin, gerçekten doğru bir şekilde değerlendirilmesi gerekiyor. Muazzam derecede nitelikli bir proje ile beraber başarılı bir sistem yaşam mekânlarında insanlar için kaliteli bir tercih yaratmaya devam etmektedir.

Tek cam giyotin modelleri ve fiyatları değerlendirmesi ile birlikte özellikle müşteri isteklerini karşılayan ürün hassasiyeti, burada ortaya koyduğu çözümlerle birlikte önemli bir sonuç ve avantaj yaratmaya devam etmiştir. Nitelikli olarak gördüğümüz ürün kalitesi, burada müşteri memnuniyetini sağlayacak sonuçlarla birlikte önemli imkânlar yaratmaktadır.

Explore
Drag