Skip links

Kapaklı Cephe

Yalıtımlı cam giydirme cephe sistemidir. Dış kapaklar ölçü farklılıkları yanı sıra görünüm olarak Badem, Oval ve Düz kapak olarak dizayn edilmiştir. İsteğe göre uygulamalarda düşey ve yatay kapakları farklı kullanılabilir. Sistem uygulamalarında dışa gizli açılır, içe çift açılır kanat yapılabilme imkânı sunmaktadır.

Profil genişliği: 50 mm. Dikme profili Derinliği: min. 80mm – max. 120 mm. Yatay profil Derinliği: min. 30mm –max. 127 mm.
Profil Et Kalınlığı: 1,5 / 1,6 / 1,8 / 2 / 2,1 / 2,3 / 2,5 mm. Cam Kalınlığı: 24 mm. – 40 mm. Gizli açılır kanat genişliği: max.- 1500mm.
Gizli açılır kanat yüksekliği: max. – 2000mm. Dış kapak genişliği: 50mm. Dış kapak derinliği: 14 / 18 / 26 / 50 / 66 mm.
T50 KAPAKLI - Kapaklı Cephe

Diğer Ürünler

kapaklicephekucuk - Kapaklı Cephe

Kapaklı Cephe

slikoncephekucuk - Kapaklı Cephe

Slikon Cephe

guneskiricisistemlerkucuk - Kapaklı Cephe

Güneş Kırıcı Sistemler

Binaların dış cephesini şekillendirme konusunda, son yıllar içerisinde olağanüstü çalışmalar yapılıyor. Cam yüzeylerin açılabilir kapanabilir yapısı ile birlikte, kapaklı cephe ortaya çıkmış ve pek çok binada gerçekten gösterişli sonuçlar kendini göstermiştir. Açılabilir kapanabilir mekanizma desteği ile birlikte, burada kullanılan nitelikli ürün performansı gerçekten göz kamaştırıcı bir teknolojiyi gözler önüne getirmektedir.

Son derece dikkatli bir şekilde monte edilmiş cam seçenekler, metal bütünlüğü ile dayanıklı bir dış cephe görüntüsü ortaya koymaktadır. Bununla beraber bir tencere kıvamında açılıp kapanan seçenekler, özellikle dış cephelerin serin ve avantajlı olması konusunda iyi bir fırsat yaratmaya devam etmektedir. Bu konuda yapılan çalışmalar, özellikle modern mimari eserlerinin en iyi sonuçlarını gözler önüne getirmiştir.

Dış cephe kaplama yöntemlerinin birbirinden farklı modelleri var. Özellikle modern ışıltılı ve cazip yapı teknikleri ile birlikte, çift cam tercihleri ile güvenilir seçenekler buradan karşımıza çıkmaktadır. 50 milimetre gibi oldukça geniş bir görüntü genişliği ile beraber, buradaki ürün seçeneğini gerçekten önemli avantajlar ile birlikte gözden geçirmek gerekmektedir. Yine cam kalınlığının 24 ile 40 milimetre arasında değişen yapısı, bu muazzam sistemin gerçekten korunaklı sağlam ve avantajlı olduğunu göstermektedir. Pek çok bina güvenilir yapı tekniği gelişimi konusunda, buradaki muazzam tarz oluşumunu desteklemiş ve tercih etmiştir. Müşteri memnuniyeti için ideal bir seçenek olan kapaklı cephe, çok nitelikli ve avantajlı bir model olarak gerçekten bu standartlarda kendi yerini muhafaza etmiştir.

Kapaklı Giydirme Cephe

Giydirme cephe modelleri içerisinde, kapaklı modellerin gerçekten çok önemli bir yeri var. Özellikle son dönemlerde hastane ve benzer kurumsal yapılarda karşımıza çıkmış olan bu muazzam yapılar, konut ve plaza gibi yerlerde yine doğru bir tercih seçeneği olarak gözler önüne gelmek durumundadır. İş hanı ve apartmanlarda iyi bir çözüm olarak karşımıza çıkmış olan kapaklı giydirme cephe, hem avantajları hem de kabiliyeti ile beraber insanların doğru tercihi olmaya devam etmektedir. Bu tip sistemler önemli çalışmalar ile birlikte elde edilirken, rahat ve konforlu yaşam mekânları elde etme noktasında bu muazzam sistem avantajlarından yardım almak çok iyi çözüm üretmektedir.

Güvenilir nitelikli ve avantajlı giydirme cephe modellerinin yapı teknikleri ile uyumlu muazzam sonuçları var. Göz kamaştırıcı nitelikli teknoloji ile inşaat sektörünün bugünkü geldiği noktayı daha iyi bir perspektifte değerlendirmek mümkün olmaktadır. Son derece başarılı ve avantajlı seçenekler ile birlikte, kalite ve kapasite bakımından buradaki zengin ürün yelpazesini değerlendirmek daha iyi bir sonuç yaratmaktadır.

Hem ürün modelleri hem de bu modellerin bir arada sağlamış olduğu bütünlük bakımından, yapı teknolojisini geldiği yer itibariyle değerlendirmek iyi bir sonuç yaratmaktadır. Kapaklı giydirme cephe ve bunun avantajlı sonuçları ön plana çıkarken, nitelikli ürün modellerinin burada yaratmış olduğu cazip fırsatları en iyi biçimde gözden geçirmek gerekmektedir. İdeal yapısı ve muazzam görüntüsü ile beraber, bu kaliteli ürünleri gerçekten iyi bir çerçevede gözden geçirmek gerekmektedir.

Kapaklı Cephe Sistemi

Yapı teknolojisini daha modernize edecek ve bunu belli bir takım avantajlara çevirecek yöntemleri bir sistem şeklinde değerlendirmek gerekmektedir. Son derece hoş ve avantajlı olduğu gibi, kapasite bakımından insanlar için fırsat yaratan kapaklı cephe sistemi, belli bir takım özelliklerle birlikte insanların bu konudaki kaliteye daha yakından bakışını gözler önüne getirmektedir. Pratik nitelikli ve avantajlı çözümlerin yanı sıra, bu gelişmiş yöntem ve sistemleri gerçekten faydalı bir bütünlük ile beraber değerlendirmek çok önemlidir. Yüksek seviyedeki ürün kalitesi kullanılan hammadde, nitelikli malzemeler ve tasarım konusundaki bütünlükle beraber gerçekten insanlara çok büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Kapaklı Cephe Profilleri

Son derece nitelikli ürünler içerisinde, gerçekten aradığınız sonuçları bulmak ve nitelikli ürün modellerini değerlendirmek gerçekten muazzam sonuçlar ortaya koymaktadır. Güvenilir ve dayanıklı malzemenin özel tasarımlar ile birlikte oluşturduğu şekiller, yapı teknolojisinin gelişimine çok büyük katkılar sağlamaktadır. Burada özenle seçilmiş ve dikkatle üretilmiş kapaklı cephe profilleri modellerinin, gerçekten bir bütünü tamamlamak konusunda çok cazip sonuçlarını görmek mümkün olmaktadır. Müşteriye geniş perspektifte memnuniyet oluşturan çözümlerle birlikte, önemli kalite anlayışını daha iyi şartlarda gözden geçirmek söz konusu olmaktadır.

Kapaklı Cephe Sistemleri

Son derece modern ve muazzam görüntüye sahip olan sistemler noktasında, önemli çalışmalar yapılıyor. Bu çalışmalar hem görüntü avantajını ortaya koyuyor, hem de kaliteli bir seçeneği önemli bir fırsat şekli ile burada ortaya çıkarıyor. Çok nitelikli ve kaliteli olarak karşımıza çıkmış nitelikli ve sağlıklı tercihler, kesinlikle güvenilir sistemleri ve yöntemleri gözler önüne getirmektedir. Tam da burada devreye girmiş olan kapaklı cephe sistemleri ile birlikte, göz kamaştırıcı ve fonksiyonel bir sistem avantajını yakından görmek mümkün olmaktadır. Çok sayıda kişinin fayda sağladığı bu muazzam sistemler, yapı teknolojisinin bugün geldiği noktayı göstermektedir.

Kapaklı Cephe Sistemleri Fiyatları

Son derece eşsiz ve makul fiyatlarla birlikte, önemli çözüm avantajlarını burada değerlendirmek önemli. Rakamsal boyutlardaki avantajları değerlendirme pozisyonunda, kapaklı cephe sistemleri fiyatları dikkate değer bir sonuç ortaya koymuştur. Son derece dikkatli bir biçimde kaliteli malzemelerin burada büyük bir hassasiyet yarattığı görülmüştür. İndirimli fiyatlarla birlikte karşımıza çıkmış olan seçenekler, aynı zamanda dikkate değer ürün kalitesini en iyi biçimde gözler önüne getirmeye devam etmektedir.

Kusursuz bir mekanizmaya sahip olan ve avantajları ile beraber, bu imkânları gözler önüne getiren seçenekler kalite ve standartlar bakımından mutlaka takip edilmesi gereken sonuçları ortaya koymaktadır. Yapı teknolojisinin bugün geldiği noktada, hem ürün seçenekleri hem de kaliteli avantajlar gerçekten önemli ve dikkat çekici fırsatları en iyi şekilde ön plana taşımaya devam etmiştir. Böylelikle insanların faydasına sunulmuş hizmet ve avantajları daha yakından görmek mümkün olmaktadır.

Explore
Drag