Skip links

%100 ENTEGRE ÜRETİM

Fabrika new2 - Hakkımızda

Sacit Zorlu Metal San ve Tic A.Ş markası

ALUTEM

1993 yılından bugüne, yapı sektöründe kazandığımız bilgi, tecrübe ve gücü ALUTEM çatısı altında toplayarak; ürün ve hizmetlerimizi, Türkiye’nin ve dünyanın her noktasına ulaştırmayı hedefleyen bir markayız.

En önemli yol haritamız; Büyüme, Karlılık, Verimlilik ve Gelir Artışı sağlayarak; tüm ilişkilerimizde iyi niyet, dürüstlük ve samimiyeti esas almak, etik olmak, konusunda bilgili olmak, müşteriye zamanında istenilen bilgiyi vermek, müşterinin ihtiyaç duyduğu bilgi, ürün ve hizmeti söz verilen zamanda yerine getirmektir.

Vizyonumuz global sahada, sektörümüzdeki en iyi ve en ekonomik çözüm üreten, en iyi teknik destek veren ve en hızlı hizmet sunan firma olmaktır. Alüminyum profil üreticileri arasında önemli bir konumda olan firmamız, geleceğe daha güçlü adımlarla ilerlemektedir.

Sahip olduğumuz toplam 22000 m2 üretim ve 5000 m2 stok alanı sayesinde, Türkiye’nin her noktasındaki müşterilerimize istedikleri ürünü; uygun fiyat, hızlı teslimat, kaliteli ve güvenli alışveriş mottoları ile sunuyor; Türkiye Yapı Sektöründe yepyeni bir marka yaratıyoruz.

22.000

stok alanı (m2)

Alüminyum Hammadde Billet

Sizlere hizmet vermeye hazır ve alanında uzman kadromuz ile
sizlerle her zaman iletişimde olmayı önemsiyoruz. Sizlerden aldığımız geri bildirimlerle, iş süreçlerimizin tamamını gözden geçiriyor; müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz ile birlikte büyüyor, birlikte gelişiyoruz.

400+

çalışma arkadaşımız

CDW 0269 1 - Hakkımızda

Satış ve uygulama süreçlerindeki tecrübemiz sayesinde müşterilerimizin ihtiyaçlarını daha kolay öngörebiliyoruz. Bu nedenle sahip olduğumuz gücü, müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve beklentilerine daha hızlı cevap vermek ve daha pratik çözümler üretmek için kullanabilmekteyiz.

32+

yılı aşan tecrübe

Alutem Eloksal Lab - Hakkımızda
Explore
Drag