Skip links

Alüminyum

Profil Üretimi

Sacit Zorlu Metal fabrikasında TSE EN 755-1, 12020-1, TS EN ISO, EN 150088 standartlarına uygun ve CE işaretlemesine sahip, çeşitli boy, kilo ve tasarımlarda alüminyum profil üretimi gerçekleştirilmektedir. Alüminyum Ekstrüzyon ile profil üretimi gerçekleştiren Sacit Zorlu Metal, kendi üretimi olan toplam 1000 ton kapasiteli üç pres hattı, çekme robotları ve sertleştirme fırınları ile sektöre hizmet vermektedir. Ürün arşivinde, standart kalıpların yanında, Sacit Zorlu Metal tarafından dizayn edilen ve TPE tarafından faydalı model olarak tescillenen 10’dan fazla sistem ve tasarım tescil belgesi ile tescillenmiş 50’den fazla profil çeşidi bulunmaktadır. Müşteri talepleri doğrultusunda, tasarım mühendisleri tarafından, özel tasarımlar gerçekleştirilebilmekte, ihtiyaca uygun yeni sistemler geliştirilebilmektedir. Standart profillerimizin tamamına, alüminyum profil kataloğumuzdan ulaşabilir; numune ve fiyat tekliflerinizi bizlere ulaştırabilirsiniz.

Adsiz tasarim 15 - Üretim
ÜRETİM

Ekstrüzyon

Geleceği Şekillendiriyoruz KaliteAR-GETeknoloji

15000’den fazla profil çeşidinin üretiminin gerçekleştirildiği tesiste, müşteri siparişine göre özel kalıplar ile de üretim gerçekleştirilebilmektedir.

Adsiz tasarim 3 - Üretim
ÜRETİM

Kalıphane

Sacit Zorlu Metal tarafından tasarlanan ve TPE tarafından tescillenen profil tasarımı kalıpları ile tecrübeli tasarımcılar tarafından dizayn edilen profil çizimleri, atölyelerde işlenerek kalıp formları oluşturulmaktadır.

Alutem Kalip - Üretim

ÜRETİM

Elektrostatik Toz Boya

Tesislerde, siyah ve beyaz başta olmak üzere, tüm Ral kodlarının boyanma işlemi gerçekleştirilebilirken; özel renk talepli siparişler, firma tarafından karşılanabilmektedir. Uzman kadro ve kaliteli ekipman ile gerçekleştirilen boyama işlemi sırasında kullanılan havuzlar ve özel fırınlar, Sacit Zorlu Metal imzası taşımaktadır.

Boya - Üretim
ÜRETİM

Eloksal Kaplama

Eloksal hattının da kurulumuna başlayan firma, 2018 yılının ilk yarısında, hattın kurulumunu tamamlayarak, fabrikanın full kapasite ile çalışmasını sağlamıştır.

Eloksal Kaplama​
Explore
Drag