Skip links

C60

Yalıtımsız Kapı, Pencere ve Vitrin sistemidir. Dar ve geniş seri, alın alternatif görünümlü profil seçenekleri bulunmaktadır. İçe-dışa açılım kapı veya çarpma kapı, sabit seçenekli doğrama imalatına uygundur. İç ve dış cepheden cam montajı yapılabildiğinden ileride kırılabilecek bir camın değişmesi, tek taraflı çıtalı doğramalara göre daha avantajlıdır.

Kasa ve Kanat Derinliği: 60mm
Profil Et Kalınlığı: 1.2 -1.5mm -2 mm
Cam Boşluğu: 6mm – 40mm
c60

Diğer Ürünler

TW55 - C60

TW55

TW62 - C60

TW62

T644 - C60

TW64

Alüminyum doğrama ürün serisi çok farklı ürünlerle ihtiyaçları karşılıyor. Gelişmiş yapı teknolojisinin sağlıklı malzemesi ve hammaddesi olan alüminyum, oldukça sert, dayanıklı ve uzun vadeli bir ürün seçeneği olarak karşımıza çıkmaktadır. Hava ile reaksiyona girmediği gibi oksitlenme yani paslanma söz konusu değildir. Bu sebepten dolayı alüminyum malzemenin uçak teknolojisi başta olmak üzere pek çok yerde kullanıldığı bilinmektedir. Elbette burada karşımıza çıkan seri ve ürün modellerine bakmak lazım. C60 model seçenekleri, özellikle sağlam dayanıklı ve yalıtımsız bir ürün model olarak karşımıza çıkmaktadır. Maliyetleri düşürmek ve pratik bir sistemden faydalanmak isteyen insanların, bu kaliteli ürünlerden faydalanması çok önemlidir.

Kasa ve kanat derinliğinin 60 milimetre olarak karşımıza çıktığı seçenekler, profilin kalınlığı ölçüleri ile bir buçuk iki milimetre arasında değişken bir sonuç ortaya koymaktadır. Özellikle de cam boşluğu 6 milimetre ve 40 milimetre arasında kendini göstermektedir. Hem dar hem de geniş seri ürün bütünlüğü ile buradaki modeli en iyi biçimde gözden geçirmek gerekmektedir. Zaruri ihtiyaçların ortaya çıkması ve bu ihtiyaçların karşılanması için, güvenilir sistemlerden istifade etme bütün müşteriler önemli kolaylıklar sağlamaktadır.

Yalıtımsız kapı ve pencere sistemi olarak karşımıza çıkan bu muazzam ürün modeli, hafif ve kullanışlı bir ürün olarak kendini göstermektedir. İstediğiniz ölçülerde kolaylıkla vereceğiniz siparişler, buradaki üretim boyutu ile hemen yerine getirilmektedir. Birbirini tamamlayan muazzam bir sistem görüntüsündeki C60, yaşam mekânlarının gerçekten son derece hoş ve muazzam bir imkâna sahip olmasına yardımcı olmaktadır.

Pratik ve kullanışlı malzemeler, parlak görüntüsü ile beraber modern bir yapı oluşturmaya devam etmektedir. Aynı zamanda uzun vadeli kullanım konusunda, kaliteli malzeme altyapısının önemli derecede ihtiyaçlara cevap verdiğini burada görmek mümkün olmaktadır. Örnek gösterilecek bir ürün performansı, cazip ve avantajlı rakamsal koşullarla beraber size yardımcı olmak durumundadır.

C60 Vitrin Serisi

Vitrin serisi ürünlerinin çok geniş ve muazzam bir kategorisi var. Burada yalıtımlı ve yalıtımsız pek çok farklı ürün işleniyor, üretiliyor ve insanlara ulaştırılıyor. Tedarik noktasında güvendiğiniz firmanın, hem hammadde seçimi hem de üretim boyutları çok iyi çözüm oluşturmaktadır. C60 vitrin serisi ise burada nitelikli bir model olarak karşımıza çıkmaktadır.

İç ve dış cepheden cam montajı yapılabilen ürün seçeneği, kullanıldığı yerlerde insanlar için daha kullanışlı ve avantajlı bir fırsat yaratmaktadır. Tek taraflı çıtalı doğramalara göre avantajlı olan çift taraflı çıtalı ürün seçeneği, verimli ve kullanışlı bir alternatif olarak önümüze gelmektedir. Hem standartlarını hem de kaliteyi en iyi şartlarda ortaya koymuş olan ürün seçeneği, göz kamaştırıcı yapısı ile insanlara çok büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

C60 Vitrin Ürünleri

Bu serinin ürünleri kaliteli malzeme ve nitelikli hammadde bütünlüğü ile destekleniyor. Özellikle sağlıklı ürün tercihleri konusunda, göz kamaştırıcı alternatifler buradan karşınıza çıkmaktadır. Hem sağlıklı hem de güvenilir ürün modellerinin insanlar için iyi bir tercih olduğu açıkça görülmektedir.

Estetik ve nitelikli özelliğe sahip olan ürün modellerinin, kalite ve dayanıklılık bakımından önemli bir özelliği söz konusu olmaktadır. C60 vitrin ürünleri çok donanımlı alternatiflerle karşımıza çıkmaktadır. Üretim ve ticaret noktasında firmamızın size sağlamış olduğu ürün seçenekleri, özellikle gelişmiş yapı teknikleri konusunda ihtiyaçlarınızı doğru bir biçimde karşılamaktadır.

Kalite bakımından buradaki ürünleri bir fırsat olarak değerlendirmek gerekiyor. Hem kapı hem de pencere sistemleri değerlendirmesi yaparken, uygun fiyatlı tercihleri ve kaliteli ürünleri burada gözden geçirmek mümkün olmaktadır. Özenle üretilmiş olan C60 vitrin ürünleri, ihtiyaçlara cevap veren ve güvenilir bir biçimde avantaj sağlayan seçenek ve fırsatları sembolize etmeye devam etmektedir. Müşteriler için önemli avantajlar ve kaliteli ihtiyaç karşılama yöntemleri burada kendini göstermeye devam etmektedir.

C60 Vitrin Servisi Ürün Fiyatları

Başarılı ve güvenilir tedarik sistemi ile size destek sağlayan firmamız, ekonomik ve cazip ürün modelleri ile yine önemli bir destek avantajı ortaya koymaktadır. Ürünlerin kalitesi ve piyasadaki mevcut fiyatları, siz değerli müşterilerimize sağlanmış çok nitelikli bir fırsat görüntüsü ortaya koymaktadır. Bu kaliteli ürünleri değerlendirmek ve aynı zamanda ürünlerin size sağlamış olduğu imkânları görmek için, kesinlikle buradaki ürün yelpazesini gözden geçirmemiz gerekmektedir. Bu şekilde C60 vitrin servisi ürün fiyatları en uygun olarak karşınıza çıkacaktır.

Son derece nitelikli çeşitler ve avantajlı imkânlar burada karşımıza çıkmaktadır. Önemli bir serinin ihtiyaç karşılayan pozisyonda, nitelikte ürünler, kullanıldığı yerlerde yüksek performans ile birlikte ihtiyaçlara cevap vermeye devam etmektedir. C60 vitrin serisi ürün fiyatları uygun olduğu gibi, kalite bakımından gerçekten buradaki nitelikli ürün seçeneğini en iyi biçimde gözden geçirmek gerekmektedir.

Müşterisi için kaliteli ürün seçenek ve avantajlarını gözden geçirmiş hassasiyet, son derece yeterli ve cazip yapısı ile önemli bir fırsatı gündeme getirmeye devam etmektedir. Müşteri memnuniyeti sağlayacak seçenek ve avantajlar, kalite bakımından kesinlikle değerlendirilmesi gereken önemli sonuçları gündeme getirmektedir.

C60 Vitrin Serisi Ürün Çeşitleri Ve Fiyatları

Son derece zengin ürün çeşitleri ve muazzam altyapı ile birlikte, kapı ve pencere sistemlerinin avantajlı yönü buradan karşınıza çıkmaktadır. Farklı ölçülerde ve farklı isteklerde, bütün ihtiyaçlar güvenilir firmanın tedarik sistemi ile hemen karşılanmaktadır. Yapı teknolojisini destekleyen bu muazzam sistem avantajları, sahip olduğu imkânlar ile birlikte size önemli derecede cevabı vermek durumundadır.

Son derece güvenilir ve sağlıklı malzemenin bütünlüğü ile birlikte ortaya çıkmış olan ürün modelleri, görüntülü olarak ve muazzam yapı olarak bulunduğu ortamlarda doğru tercih olduğunu göstermiştir. Dayanıklı ve sağlam yapının yanı sıra nitelikli parlak görüntü ile birlikte, modern bir seçenek burada karşımıza çıkmaktadır. C60 vitrin serisi ürün çeşitleri ve fiyatları konusunda önemli kategori ürün alternatifleri, ürün özellikleri ile birlikte ihtiyaçlara cevap veren bir sonucu göstermektedir.

Explore
Drag