Skip links

TW55

Isı yalıtımlı kapı ve pencere sistemleri Dar ve geniş seri alın alternatif görünümlü profil seçenekleri bulunmaktadır. Normal, çift eksen açılım pencere, içe-dışa açılım kapı, vasistas pencere, volkswagen sürme, katlanır toplanır (KTS) açılım seçenekli doğrama imalatına uygundur. EPDM fitiller sayesinde hava, su ve toz sızdırmazlık özeliğine sahiptir. Yanmaz ısı bariyeri alternatifleri Pervazlı kasa seçeneği ile alternatif uygulama imkanı sunar.

Kasa ve Kanat Derinliği: 55mm
Profil Et Kalınlığı: 1.5mm -2 mm
Cam Boşluğu: 8mm – 34mm
TW55

Diğer Ürünler

ALDOKS - TW55

Aldoks

T644 - TW55

TW64

TW62 - TW55

TW62

Yıllardan beri yapı teknolojisini geliştirmek için yoğun çalışmalar devam etmektedir. Özellikle de farklı mevsim durumlarına göre yapı teknikleri konusunda değişken tercihler ön plana çıkıyor. Kış mevsiminin daha yoğun yaşandığı bölgelerde, ısı yalıtımlı tercihler daha farklı bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. İnsanların tercih etmiş olduğu bu seçenekler, ekonomik ve tasarrufu sonuçları ile dikkat çekmektedir.

Isı yalıtımlı kapı ve pencere sistemleri içerisinde önemli bir yere sahip olan TW55, son derece sağlam ve dayanıklı bir ürün model olarak karşımıza çıkmaktadır. 55 milimetre kasa ve kanat derinliği ile standartlarda bir ürün modeli kendini gösteriyor. Et kalınlığı ise 1,2 milimetre olmakla birlikte, cam boşluğu 8 milimetre ile 34 milimetre arasında değişmektedir. Oldukça kaliteli ve nitelikli fitiller sayesinde, farklı açılım metotları bu ürün modelinde kendini göstermektedir. Pervazlı kasa seçeneği ve ısı bariyeri alternatifi ile birlikte, bu ürün modelinin çok kullanışlı ve avantajlı sonuçlarını görmek mümkün olmaktadır. Zarif ve estetik olduğu gibi aynı zamanda tasarruf sağlayan ürün seçeneği, toplu yaşanan mekânlarda ve çalışılan ortamlarda iyi bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır.

TW55 Isı Yalıtımlı

Isı yalıtımlı modellerin özellikle soğuk mevsimlerde çok büyük avantajı var. Enerji tasarrufu ve ısı yalıtımı imkânları ile buradaki sağlıklı koşulları en iyi şekilde gözden geçirmek gerekmektedir. Estetik ve muazzam bir görüntü bütünlüğünün yanı sıra, nitelikli ürün tercihleri burada önemli çözümler yaratmaya devam ediyor.

TW55 ısı yalıtımlı modelleri ile birlikte karşımıza çıkarken, özellikle insanların bu ürünleri değerlendirmesi kendileri açısından büyük bir fırsat yaratmaktadır. Her bir ürünün tasarımı üretimi önemli bir süreç olarak kendini gösteriyor. Sağlıklı ham madde kullanımı ve teknik uygulamalar ile beraber, burada firmamız size çözümler yaratmaya devam etmektedir. Bu çözümlerden faydalanmak suretiyle sağlıklı bir mekân oluşturmak ve yapı tekniğinden en iyi şartlarda faydalanmak mümkün olacaktır.

Isı yalıtımlı pencere ve kapı sistemlerinin, özellikle tasarruf noktasında çok büyük avantajlı seçenekleri bulunmaktadır. Profil içeriğinde bulunan nitelikli yapı ve muazzam şekil teknolojisi, gerçekten yalıtım ve avantaj konusunda ihtiyaçları karşılayan iyi bir fırsatı göstermektedir. Hem kapı hem de pencere sistemi olarak kullanılan ve sağlıklı alüminyum malzemenin özelliklerini gösteren ürün alternatifleri, yeri geldiği zaman yapı teknolojisinde ihtiyaçları karşılayan önemli bir seçeneği gözler önüne getirmek durumundadır. Dar, geniş ve uyumlu bir biçimde projeye uygun ürün modelleri, buradaki tercihler ile birlikte ihtiyaç karşılayan bir sonucu göstermektedir.

Yapı teknolojisini, bu nitelikli malzemeler ile birlikte daha avantajlı sonuçlarla göstermek mümkün olmaktadır. Aynı zamanda enerji tasarrufu ve avantaj koşulları noktasında, güvenilir mekânlar için ısı yalıtımlı ürün modellerini en iyi şekilde değerlendirmek gerekmektedir. TW55 ısı yalıtımlı model seçeneği ile birlikte, kaliteli ve güvenilir tercihleri burada en iyi şekilde gözden geçirmek mümkün olmaktadır.

TW55 Yalıtım Ürünleri

Isı yalıtımı konusunda kaliteli ürünlerin her zaman insanlara önemli destek sağladığı görülmektedir. Kabiliyeti ve nitelikli yapısı ile hem içe hem de dışa açılan ürün modellerinin, sağlıklı ve avantajlı bir tercih olduğu bilinmektedir. Çift açılımlı pencere olarak karşımıza çıkan bu muazzam TW55 yalıtımlı ürünleri, uygulama ve kullanım avantajları ile kendini göstermektedir.

Zarif ve estetik modellerin yanı sıra, insanların kalite bakımından tercih ettiği ürün avantajları her zaman sağlıklı ve avantajlı bir sonuç ortaya koymaktadır. Göz kamaştırıcı ve dikkat çekici ürün nitelikleri, özellikle müşteri memnuniyeti noktasında çok önemli çözümler yaratmaktadır. Tedarik edeceğiniz bu kaliteli alt yapı malzemesinin, ısı yalıtımı ile size sağlamış olduğu destekleri daha yakından görmek mümkün olacaktır.

Güvenilir bir biçimde karşımıza çıkan ürünlerle beraber, tercih ettiğiniz kaliteli seçenekler yaşam mekânlarında size büyük katkı sağlamak durumundadır. Özenle üretilmiş ve kendine has modelleri ile birlikte yalıtım sağlayan ürün alternatifleri, buradan karşımıza çıkmaktadır. Güvenilir bir biçimde ürün detayları önemli bir kalite anlayışını gösterirken, TW55 ısı yalıtımlı ürünler önemli bir değer olarak kendini göstermeye devam etmektedir.

Tedarik etmek istediğiniz sağlıklı malzemelerin, özellikle yapı teknolojisine katkısını en iyi şekilde görmek mümkün olmaktadır. Burada insanlar için bir değer ortaya koymuş olan avantajlar, son derece önemli hassasiyet ile birlikte önemli çözümler yaratmaya devam etmektedir. Bu konuda üretilmiş ve piyasaya kazandırılmış nitelikte ürünler, ortaya koyduğu önemli performans ile beraber ciddi planlamalı çözümler yaratmaya devam etmektedir.

TW55 Isı Yalıtımlı Ürün Çeşitleri

Pek çok farklı ürün çeşidi bulunmakla birlikte, bunların sağlıklı koşullarda değerlendirilmesi önemli. TW55 ısı yalıtımlı ürün çeşitleri sayfalarımızda karşınıza çıkarken, buradaki nitelikli ürünler boyutları ve kaliteli malzemesi ile göz kamaştırıyor. Aynı zamanda muazzam bir teknoloji ürünü olarak kendini göstermiş olan seçenekler, fonksiyonel yapısı ile insanların karşısına çıkmaktadır. Bu ürünleri değerlendirmek size büyük avantajlar sağlayacaktır.

Son derece dikkat çekici bir biçimde karşımıza çıkan TW55 ısı yalıtımlı ürün çeşitleri, gerçekten kullanışlı yapısı ile modern bir görüntü gözler önüne getirmektedir. Isı yalıtımı desteği ile beraber hem şekil olarak hem de modern ve ergonomik yapı olarak fonksiyonel özellikli ürünleri burada değerlendirmek gerekmektedir.

Pratik bir biçimde kullanılan ve kullanıldığı yerlerde tasarruf avantajı sağlayan seçenekler, bütün mevsimlerde kendine has özelliğini en iyi şekilde göstermek durumundadır. Yaz kış demeden insanların rahat mekânlarda yaşamını sürdürmesi, buradaki kaliteli projelerle birlikte mümkün olmaktadır. Çok dikkat çeken ve avantaj yaratan ürün modellerini burada değerlendirmek gerçekten önemli olmaktadır.

TW55 Isı Yalıtımlı Ürün Fiyatları

Son derece detaylı ile birlikte kalitesi ortaya çıkmış tercihler ile beraber, TW55 ısı yalıtımlı ürün fiyatları önemli çözüm yaratmaya devam etmektedir. Başarılı bir tedarik sisteminin kaliteli malzemeler ile birlikte burada üretmiş olduğu çözümleri daha iyi şartlarda görmek gerekmektedir. Aynı zamanda müşteri memnuniyetini sağlayan seçenek ve avantajlar, doğru ürün tercihlerini en verimli şekli ile ortaya çıkarmaya devam etmiştir. Kalite ve yüksek standartlarda avantajları buradaki üst düzey performans ile önemli çözümler yaratmaya devam etmektedir.

Explore
Drag