Otomatik taslak

Tüm süreçlerde sizinleyiz.

Ürünlerimizi sıfırdan tasarlıyoruz, sadece raf için bir çözüm sunmak yerine, özel ihtiyaçlarınıza uygun bir ürün üretiyoruz.

Özel tasarımdan üretim ve bitişe kadar, tam olarak neyin gerekli olduğunu yansıtan bir ekstrüzyon oluşturmak için ihtiyacınız olanı dinleriz . Size özel ve rekabetçi fiyatlarla en yüksek kalitede bitmiş ürün sunmaktan gurur duyuyoruz.

 

 

 
 

Tasarım Desteği

Tüm alüminyum ihtiyaçlarınız için uzman ve duyarlı ekibimizle yardımcı olabiliriz. Şartnamenize uygun ve en iyi standartlarda performans gösteren bitmiş ürünler sunmak için hassasiyetle çalışıyoruz.

Üretim Kalitesi

Kapsamlı tecrübemiz hassasiyet ve özenle çalışmamızı sağlar. En son teknolojiye sahip tesislerimiz ve tekniklerimiz en yüksek kalitede profilleri üreterek gereksinimlerinizin her zaman karşılanmasını sağlar.

Proje Siparişleri

Büyük alüminyum profil siparişlerinde teslim etme kapasitesine sahibiz. Detaylara ve hassas işleme konusundaki dikkatimiz, büyük hacimli alüminyum ekstrüzyon siparişlerinde ürünlerin tutarlılığını sağlayabileceğimiz anlamına gelir.

Deneyimli, Güçlü Ekip

 
Alüminyum profil tasarımı ve üretimi konusunda ekibimiz 25 yılı aşkın bir deneyime sahiptir. Bize tekrar tekrar gelen müşterilerimizin güvenini kazanmış bir uzmanlık kitlesi oluşturduk. İşimize açık yaklaşımımız ve çok sıkı geri dönüş sürelerinde ürün üretme kapasitemiz, güçlü itibarımızı oluşturmada iki önemli faktördür.

Stok Kapasitesi

 
Müşteri hizmetleri bizim için önemlidir. Bu nedenle, en zorlu projeleri bile karşılayacak kadar esnek olan stoklama tesisleri oluşturmak için önemli kaynaklar harcadık. Bu, müşterilerimizin tercih ettikleri alüminyum ekstrüzyon tedarikçisi olarak bizi kullanmaya devam etmelerini sağlamaktadır.
TOP