Skip links

Isıcamlı Giyotin

Hareketli camlı küpeşte sistemidir. Sistem uzaktan kumandalı dikey yönde hareket eden cam panellerden oluşan bir sistemdir. İsteğe bağlı olarak alt cam sabit ve ya vasistas açılır olarak imal edilebilir. Vasistas açılır kanatlı sistem yüksek katlı uygulamalarda temizlik avantajı sağlamaktadır. Özel EPDM fitiler ve kullanılan ısı cam sayesinde hava, su ve toz sızdırmazlık özeliğine sahiptir. Sistemde kullanılan konfor, sinerji, solar low-e özellikli camlar sayesinde %60 enerji tasarrufu sağlanmaktadır. Sistem ısı camlı olması nedeniyle karolaj çalışmaları yapılarak dekoratif görünüm elde edilebilir. Sistem imalatı, uygulaması pratik ve kolaydır. Sistem uygulandığı mekânlarda dış etkenlerden ve kötü hava şartlarından koruyarak ilave bir yaşam alanı oluşturulmasını sağlar. Özellikle teras ve balkon uygulamalarında pencere özelliği yanı sıra açıldığında cam korkuluk görevini yapmaktadır. Farklı renk, kaplama ve desen seçenekleri her alana uyumlu estetik görünüş sunmaktadır.

Profil et kalınlığı: 1.5mm-2.5mm
Cam kalınlığı: 20mm Sistem genişliği max: 3700mm.
Sistem yüksekliği max: 3000mm.
GIYOTIN ISI - Isıcamlı Giyotin

Diğer Ürünler

GIYOTIN1 e1577194291545 265x265 c 1 - Isıcamlı Giyotin

Tek Cam Giyotin

Yalıtkan ve yalıtım konusunda atılmış adımların, enerji kaynaklarını korumak konusunda çok büyük önemi var. Aynı zamanda dış cephe modern görüntü noktasında, gelişmiş yapı teknolojisinden yardım almak çok iyi sonuçlar ortaya koymaktadır. İyi ve avantajlı bir tercih olmakla beraber izolasyonu sağlayacak seçenekler noktasında ısıcamlı giyotin kesinlikle kayda değer bir gelişim ortaya koymaktadır. Son derece dikkat çekici kaliteli ürünlerin kullanımı ve montaj ekiplerinin başarılı çalışmaları ortaya mükemmel sonuçlar koymuş durumdadır. Aynı zamanda ekipmanların kalitesi ile birlikte formüller, avantajlar ve çözümler kesinlikle kayda değer bir fırsat yaratmaya devam etmiştir.

İkili cam avantajı ile birlikte yalıtkan özelliği koruyacak seçenekler, hem kış hem de yaz mevsiminde büyük bir avantaj ortaya koymaktadır. Bulunduğunuz, çalıştığınız ve vakit geçirdiğiniz mekânların daha sağlıklı olabilmesi için burada önemli çözümler gündeme gelmiştir. İşletmeler, kurumsal yapılar ve özel binalarda bile, bu muazzam teknolojilerden faydalanmak en iyi sonuçları gündeme getirmeye devam etmiştir. Görüntü ve kullanım avantajları bakımından fırsat yaratan seçenekler, sizin için büyük bir avantaj ortaya koymaya devam etmektedir.

Kullanışlı ve sağlıklı ürünlerle birlikte bu ürünlerin avantajlı yöntemleri inşaat teknolojisinde önemli bir yere sahiptir. Özellikle kolay açılıp kolay kapanan nitelikli ürünlerin mevsimine uygun çözümleri burada kendini göstermektedir. Muazzam derecede kaliteli ve güvenilir balkon sistemlerinin gün geçtikçe avantajı sonuçlarını daha yakından görmek mümkün olmaktadır.

Bu yöntem ve avantajlı tercihler noktasında ısıcamlı giyotin gerçekten önemli bir yere sahip olmaktadır. Kaliteli ve kabiliyette ürünler ile birlikte buradaki muazzam teknoloji, özellikle uygulama konusunda insanlara büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Müşteri memnuniyeti ve önemli avantajlar noktasında bu birbirini tamamlayan sağlıklı sistemler, güvenilir ve ısı geçirmez yapısı ile birlikte iyi bir çözüm ortaya koymak durumundadır.

Isıcamlı Giyotin Sistemleri

Son derece modern yapıya sahip kaliteli sistemler, göz kamaştırıcı bir ürün hassasiyetini ortaya koymaktadır. Aynı zamanda yarattığı çözüm ve avantajlarla beraber ısıcamlı giyotin sistemleri, kayda değer bir gelişim ve fırsat avantajını göstermektedir. Burada çok esaslı ve ciddi çalışmalar ile birlikte önemli formülleri görebiliyoruz. Bu formüller, belli birtakım kalite anlayışı ile beraber önemli çözümleri gündeme getirmeye devam etmektedir. Sahip olduğu sistem avantajlarını belli bir teknoloji ile kullanan firma çözümleri, size bu konuda çok büyük katkı ve destekler sağlamaya devam edecektir.

Bu çok nitelikli ve kaliteli ürünlerin, özellikle insanlar tarafından kullanıldığı yerlerde güvenilir bir performans sergilediğini söyleyebiliriz. Standart ve yüksek seviyede kalite anlayışı ile beraber en başta pratik çözümleri yine önemli avantajlarla gözden geçirmek gerekmektedir. Son derece hassas bir biçimde buradaki ürün değerleri, insanlar için gerçekten iyi bir kalite anlayışını gözler önüne getirmektedir. Aynı zamanda müşteri memnuniyeti avantajlarına uygun şekli ile beraber ısıcamlı giyotin sistemleri, göz önünde bulundurulması gereken bir yatırımın sonucunu göstermektedir.

Kullanışlı ve ergonomik yapısının yanı sıra yalıtım özelliği ile birlikte bu tarz ürünlerin insanlara büyük katkısını daha iyi bir biçimde görebiliriz. Müşteri memnuniyeti yaratan ve yarattığı fırsatlarla birlikte insanlara kolaylık sağlayan seçenekler, burada dikkat çekici bir görüntü ortaya koymaktadır. Son derece bilinçli bir biçimde yapılan değerlendirmeler sonucunda kaliteli ve hassasiyeti önemli çözümleri ile birlikte burada insanların karşısına çıkmak durumundadır.

Isıcamlı Giyotin Fiyatları

Modern ve güvenilir yapı itibarıyla önemli teknolojiden faydalanmak çok önemli. Elbette burada kaliteli ürünlerden faydalanırken, fiyatlar konusunda değerlendirme yapmak yine önemli olacaktır. Son derece bilinçli, hassas ve kabiliyetli ürün çözümleri, aynı zamanda yapmış olduğu enerji ile birlikte iyi bir performans ortaya koymak durumunda olacaktır. Geliştirdiği kabiliyet ve oluşturduğu sonuçlarla birlikte doğru firma hassasiyeti, sizin için gerçekten önemli fırsat ve çözümler yaratmaya devam etmektedir. Büyük bir dikkat ve büyük bir kabiliyet sonuçları sayesinde, buradaki ürün avantajlarını en iyi şekliyle gözden geçirmek mümkün olacaktır. Isıcamlı giyotin fiyatları uygun ve avantajlı bir seçenek fırsatı ile size büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

İyi bir sistem ve bu sistemin ekonomik avantajları gerçekten insanlar için güvenilir çözümler yaratmıştır. Aynı zamanda müşteri memnuniyeti ve uygun çözümler noktasında, kesinlikle insanların bilinçli bir biçimde değerlendirmek istediği sonuçları görmek mümkün olmuştur. Çözüme endeksli ve avantajlı hizmet noktasında, kalite standartlarını en iyi biçimde değerlendirmek gerekir. Böylelikle en başta müşteri memnuniyetini ve daha sonrasında kaliteli ürün avantajlarını en iyi fırsatlarla birlikte ön planda tutmak gerekmektedir. Isıcamlı giyotin fiyatları uygun olduğu gibi nitelikli sistemlerin gerçekten makul derecedeki fiyatları, insanlar için değerlendirilmesi gereken önemli bir fırsat ve avantaj ortaya koymuştur.

Isıcamlı Giyotin Sistemleri Fiyatları

Güvenilir ve sağlıklı modellerle birlikte dış cephe konusunda önemli teknolojilerden bahsetmek gerekmektedir. Çok dikkatli bir şekilde kaliteyi bir yaşam felsefesi haline getirmiş ürün alternatifleri, yüksek seviyede ürün kalitesi ile birlikte önemli çözümleri gündeme getirmeye devam etmiştir. Özellikle ısıcamlı giyotin sistemleri fiyatları ile birlikte rakamsal boyutta formülleri bir avantaj şekli ile görmek mümkün olmaktadır. Son derece dikkatli bir biçimde gözden geçirilmiş avantajlı seçenekler, yeri geldiği zaman güvenilir ve sağlıklı sonuçlar yaratmaya devam edecektir. Buradaki ürünün yüksek kalitesinden ve geniş imkânlarından faydalanmak size çok büyük katkılar sağlayacaktır.

İyi bir sistem ve bu sistemin güvenilir fiyatları kaliteli ürün boyutunda önemli bir sonuç yaratıyor. aynı zamanda müşteri memnuniyeti esasına uygun çözümler, burada yapılan değerlendirmeler ile birlikte insanlar için belli bir takım kolaylıklar oluşturmaya devam etmektedir. Tedarik zincirinin önemli halkası, kaliteli ve güvenilir ürünler noktasında çok ciddi fırsatlar oluşturmaya devam etmektedir. Bilinçli bir biçimde yürütülen çalışmalarla birlikte kaliteli hizmet bütünlüğü, nitelikli ve indirimli fiyatlarla birlikte önemli çözümler yaratmaktadır. Isıcamlı giyotin sistemleri fiyatları uygun olduğu gibi bu sistemlerin kullanışlı yapısı, yeri geldiği zaman çözüm noktasında insanlara büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Explore
Drag