%100 Entegre

Üretimimiz Hakkında Bilgi Alın!

Kalite Kontrol

PREV
NEXT

TÜM SÜREÇLERDE SİZİNLEYİZ....

Ürünlerimizi sıfırdan tasarlıyoruz, sadece raf için bir çözüm sunmak yerine, özel ihtiyaçlarınıza uygun bir ürün üretiyoruz. Özel tasarımdan üretim ve bitişe kadar, tam olarak neyin gerekli olduğunu yansıtan bir ekstrüzyon oluşturmak için ihtiyacınız olanı dinleriz . Size özel ve rekabetçi fiyatlarla en yüksek kalitede bitmiş ürün sunmaktan gurur duyuyoruz.

Uluslararası Kalite Standartlarında Alüminyum Sistemler

Bir Sacit Zorlu Metal A.Ş. markası olan ALUTEM yenilikçi ürünleri ve en zor proje detaylarına bile kolay uygulanabilir çözümleri ile müşterilerine çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir.

Üretim

Sacit Zorlu Metal A.Ş. fabrikamızda, uluslararası kalite standartları ile alüminyum profil üretimi, elektrostatik toz boyama, ahşap transfer ve eloksal uygulamaları yapılmaktadır.

Alüminyum Profil

Alüminyum profil ve aksesuarları başta olmak üzere tüm yapı malzemelerinin;  toptan ve proje bazlı satışlarını gerçekleştirmekteyiz.

Dış Cephe ve Mimari Sistemler

Tasarım ve projelendirme ekibimiz firmanızın ihtiyacı olan tasarımı ortaya koymak için yaratıcı fikirleri çizgileri hayatla buluşturup, tasarımdan uygulamaya taşır.

5000 +

PROFİL ÇEŞİDİ

200+

ÇALIŞAN

145

TESCİLLİ PROFİL

32+

YILLIK TECRÜBE

REFERANSLARIMIZ

TOP