Skip links
ALDOKS

Aldoks Doğrama

Kapı, pencere ve vitrin doğramaları imalatında kullanılan yalıtımsız alüminyum doğrama serisidir. Dar ve geniş seri alın alternatif görünümlü profil seçenekleri bulunmaktadır. Normal açılım, vasistas, içe-dışa açılım veya çarpma kapı açılım seçenekli doğrama imalatına uygundur. İmalatı ve uygulaması pratiktir. Hem yüz ve binili olarak uygulama imkanı sunar. Özgün ve yenilikçi tasarımlar uygulamanızı sağlar. Ekonomiktir. Tozluk fitil kullanılmaz.

Kasa ve Kanat Derinliği:
45mm
Profil Et Kalınlığı:
1.2 - 1.5mm - 2 mm
Cam Boşluğu:
4mm – 20mm

Diğer Ürünler

TW55 - Deneme-Urun

TW55

TW62 - Deneme-Urun

TW62

T644 - Deneme-Urun

TW64

Teklif Almak Çok Kolay.

Kaliteli ürünleri, avantajlı fiyatlarla yakala.

asset 11 - Deneme-Urun

Birbirinden farklı yapıya sahip mekanik sistemlerin, özellikle profil özelliklerini iyi bir çerçeveden görmek lazım. Alüminyum malzemenin daha nitelikli ve sağlıklı kullanılması konusunda yıllardan beri burada önemli çalışmalar yapılmıştır. Bu çalışmalar neticesinde ortaya çıkan ürünlerden biri de elbette aldoks olmuştur. Görüntü itibariyle ve muazzam görüntü seçenekleri ile birlikte gerçekten fonksiyonel bir özelliği daha yakından görmek mümkün.

Hafif yapısı ve dayanıklı performansı ile beraber pek çok yerde bu nitelikli ürün kullanılmaktadır. Bundadır alüminyum seçenekleri gerçekten kaliteli ve değerli bir metal bütünlüğünü ortaya koymaktadır. Bu element hem yapısı itibarıyla hem de özellikleri ile birlikte pek çok yerde yapı teknolojisinin bir malzemesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Değişik şekillerde üretim boyutları ile beraber farklı ürün varyasyonlarını burada görmek mümkün olmaktadır.

Alüminyum doğrama sistemleri içerisinde son derece pratik ve nitelikli ürün avantajları var. Özellikle bu konuda sistem seri, Hebeschiebe ve tw55 ısı yalıtımlı sistem bütünlüğü ile birlikte karşımıza çıkan Aldoks seçenekleri, gerçekten yüksek seviyede kaliteyi göstermektedir. Buradaki kasa derinliğinin 45 milimetre düzeyinde olması, oldukça sağlam ve dayanıklı bir yapıya bize göstermektedir. Bununla birlikte profil et kalınlığının 1.2 milimetre 1.5 milimetre ve 2 milimetre gibi değişik sonuçları karşımıza çıkmaktadır.

Normal açılım seçeneklerinin yanı sıra, içe ve dışa farklı şekillerde açılım boyutları ile birlikte kaliteli bir imalat ve güvenilir bir kullanım konusunda önemli avantajlar buradan karşınıza çıkmaktadır. Son derece özenle tasarlanmış ve güvenilir bir şekilde tercih edilmiş olan bu tarz modellerin, müşteri memnuniyeti noktasında gerçekten üzerinde durulması gereken önemli sonuç ve avantajları bulunmaktadır.

Aldoks Kapı

Alüminyum sistem avantajları ile birlikte, kapı modelleri konusunda çok önemli ve esaslı çalışmalar yapılıyor. Bu çalışmalar neticesinde insanların memnuniyetini büyük bir güven içerisinde tedarik etmek ve gözden geçirmek mümkün olmaktadır. Son derece esaslı ve avantajlı çözümlerin ise burada müşteri memnuniyetine büyük katkısını daha yakın görmek mümkün. Zarif etkileyici ve hoş bir görünüm ile birlikte, Aldoks kapı kesinlikle kullanım konusunda da insanlara büyük avantajlar sağlamaktadır. Önemli bir yapı tekniğinin günümüze yansıyan sonuçlarını, bu gelişmiş sektör avantajları ile değerlendirmek çok önemlidir.

Aldoks Profil

Eşsiz, sağlıklı ve kaliteli ürün nazarında gerçekten yapılan çalışmaların en iyi sonuçlarını burada görebiliyoruz. Son derece dikkatlice gözden geçirilmiş ürünler, özellikle kullanıldığı yerlerdeki yüksek performansı ile beraber önemli çözümler üretmeye devam etmektedir. Kullanışlı avantajlı ve sağlıklı seçenekler noktasında, aldoks profil kayda değer bir gelişim haline gelmiştir.

İnce fakat hassas yapısı ile birlikte dayanıklı bir geometrik şekli ortaya koyan seçenekler, gerçekten profillerin kalitesini en iyi biçimde ortaya koymaya devam etmiştir. Pek çok yerde velilere kullanılan tercihler, hafif yapısı, uygun koşulları ile beraber gerçekten dikkate değer sonuçları gözler önüne getirmiştir.

Aldoks Alüminyum

Son derece değerli metallerin yapı teknolojisinde kullanımı ile birlikte ortaya mükemmel sonuçlar çıkmıştır. Burada ortaya çıkan sonuçlar, iyi bir teknolojinin yapı sektöründe kalitesini gözler önüne getiriyor. İnşaat sektöründe yapılan çalışmalar ve inşaat sektörünü destekleyen yapı teknolojisi konusunda yine çok önemli çözümleri yakından görmek mümkün olmuştur.

Aldoks alüminyum kullanımı ile beraber önemli çözümleri daha avantajlı seçenekler ile yakından değerlendirmek burada mümkün olmaktadır. Yüksek standartlarındaki ürün kalitesini hem çözüm hem de sağlıklı avantajlar ile beraber iyi bir biçimde gözden geçiren uzman hassasiyeti, size büyük kolaylıklar sağlamak durumunda olacaktır.

Aldoks Alüminyum Profil

Yapısı şekli ve muazzam bütünlüğü ile beraber aldoks alüminyum profil, kesinlikle dikkate ve kayda değer bir ürün gelişimini gösteriyor. Dayanıklı ve sağlam olmakla beraber hafif bir yapının ortaya koymuş olduğu mükemmel sonuçlar, insanlar için kesinlikle kayda değer bir çözümü gözlerine getirmektedir.

İyi bir teknolojinin bugünkü karşılığını ve avantajlarını önemli bir proje şeklinde burada değerlendirmek mümkün olmaktadır. Çok sayıda insanın özellikle kendi yapı teknolojisi için tercih etmek istediği seçenekler, hem uygun fiyatlı hem de kaliteli sonuçlarla birlikte iyi bir fırsat yaratmalıdır.

Aldoks Alüminyum Profil Fiyatları

Güvenilir ürünlerle birlikte sağlıklı ürünlerin kalite bakımından gelmiş olduğu noktayı en iyi şekilde görmek lazım. Bir diğer şekilde fiyatlar konusunda araştırmacı olmak ve daha bilinçli bir şekilde konuya yaklaşmak önemlidir. Yıllar boyunca müşteri memnuniyetini önemli bir gereklilik vazifesi olarak görmüş ve değerlendirmeleri buna göre yapmış olan uzmanlar, yaptıkları çalışmalarla birlikte önemli sonuçlar elde etmeye devam etmişlerdir.

Müşteri memnuniyetini en iyi şekilde düşündüğünü hususlarda aldoks alüminyum profil fiyatları, elbette belirleyici bir unsur olmaktadır fiyat olarak ve kalite olarak yapılan değerlendirmelerin yanı sıra müşteri memnuniyeti noktasında yine önemli ve esaslı çözümleri burada değerlendirmek gerekmektedir. Son derece kaliteli ve üst düzey ürün modelleri ile beraber, buradaki avantajları en iyi şekilde gözden geçirme şansına sahip olabilirsiniz. Avantajlı ve kaliteli sistemler bu konuda sizi en iyi şekilde destekleyecektir.

Aldoks Alüminyum Profil Özellikleri

Profil özellikleri ve boyutları hakkında, gerekli fikirleri kafanızda oluşturmanız mümkün. Vermiş olduğumuz bilgilerle birlikte, bu konudaki ayrıntıları ve avantajları daha net görebilirsiniz. aldoks alüminyum profil özellikleri çok ayrıntılı olduğu gibi bu özelliklere uygun modellerin, kullanış bakımından insanlara çok büyük katkılarını görmek mümkün olmaktadır. Son derece bilinçli bir şekilde uzmanların hazırlamış olduğu sistem avantajları, kaliteli ve cazip görüntü bütünlüğü bakımından ortaya mükemmel sonuçlar koymaktadır.

Explore
Drag