Alutem Bayilik Süreci

ALUTEM, Türkiye’nin her bölgesine ve dünyanın 5 kıtasına konumlanmış müşterilerine hızlı çözüm üretebilmek adına bayi ağını her yıl daha fazla genişletmeyi hedeflemektedir. Yeni bayilik süreci, bayilik talebi olan müşterilerin ön başvuru formlarını ALUTEM’e ulaştırması ile başlamaktadır. Titizlikle incelenen ön başvurular, bir çok farklı kategoride değerlendirilir. Ön başvuruları uygun bulunan müşterilerin, yeni bayilik süreçleri mülakatlar sonrasında tamamlanır. Yeni bayilik süreci hakkında ayrıntılı bilgi almak veya başvuru yapmak için ALUTEM Merkez Yerleşkesine ulaşabilir, Bayilik Başvuru Formu'nu doldurabilir veya 0262 641 45 21 numaralı telefondan ilgili bölümler ile görüşebilirsiniz.

Alutem Bayisi Olmanın Avantajları

ALUTEM; ürün ve hizmet kalitesi, ürün tedarik hızı, çözüm üretme kabiliyeti, vizyonu, dinamik organizasyon yapısı, müşterilerinde yarattığı lovemark etkisi gibi pek çok nedenden dolayı aranan, tercih edilen ve hatta kalite ölçütü olarak projelerin şartnamelerinde belirtilen bir markadır. Bu organizasyonun bir parçası olmak; sizleri, rakiplerinize karşı daha güçlü bir konuma getirirken, müşterilerin sizlere daha kolay ulaşmasını sağlayacaktır.ALUTEM, müşteri taleplerine göre ürün çeşitliliğini belirler ve müşteriden gelen her bir ürün talebini karşılayabilmeyi amaçlar; böylece, sizler müşterilerinizden gelen taleplere göre kolayca ürün çeşitliliğinizi değiştirebilirsiniz. ALUTEM, bayilerine fabrikanın gücünü hissettirir ve sizlerin bir fabrikaya sahipmiş gibi esnek davranabilmenizi sağlar; böylece, müşterilerden gelen özel talepleri veya detay çözümlerini kolaylıkla cevaplayabilirsiniz.

ALUTEM; inşaattan, mobilyaya, makinadan, otomotive pek çok sektöre hitap etmektedir. Bu nedenle, ALUTEM bayiliğine sahip girişimci müşterilerimiz, işlevsel bir organizasyonun parçası olarak kısa sürede, farklı beklentilere sahip pek çok müşteriye ulaşmanın avantajını ve ayrıcalığını yaşayacaktır.

ALUTEM, alüminyum profil üretimi ve satışı konusunda sahip olduğu tecrübe doğrultusunda, yeni bayilerin; sektörde karşılaşabilecekleri aksaklıkları ve müşteri memnuniyetsizliğine yol açabilecek durumları çözümleyen, sizin takımınızın bir parçası gibi çalışan bir operasyon ekibine sahiptir. ALUTEM operasyon ekibi, sektörde karşılaşabileceğiniz olumsuz durumlara karşı, size destek vermek ve sorunlarınıza çözüm üretebilmek adına her zaman hazır olacaktır.

Tüm bunlara ek olarak, ürün ve sistem tanıtımı için özellikle günümüz medya araçlarını profesyonel bir şekilde kullanan ALUTEM, müşterilerinize sunduğunuz ürünlerin değerini her gün artırmaya devam edecektir.

Yüzde yüz yerli bir yatırım olan ALUTEM, bayilerine dünyada söz sahibi olan bir markanın parçası olma gururunu yaşatmayı hedeflemektedir.

UZMAN

ALUTEM Ar-Ge ekibi, müşterilerine uygulamaları için en iyi sistemler ve ürünler elde etmek için gereken uygun montajlama ve proje bazlı sistem çözümleri konusunda tavsiyelerde bulunabilir.

HIZLI

Yalın yapısı, gelişmiş tedarik zinciri ve verimli lojistik yönetimi sayesinde karmaşık müşteri taleplerine hızlı bir şekilde cevap verebilir. ALUTEM için alüminyum bir tutkudur ve sonunda farkı yaratan şey budur.

KARARLI

ALUTEM, sahip olduğu yükselen büyüme trendi sayesinde faaliyet gösterdiği dış cephe, mimari sistemler, alüminyum profil ve aksesuar üretimi gibi pek çok konuda ciddi yatırımlar yapmıştır.

Bayi Başvuru Formu

TOP